Nápověda > Reklama

Mohu si do blogu vložit reklamu?
Ne, stejně jako většina blogovacích systémů zdarma, ani my nepodporujeme vkládání reklamy uživatelem.
Máte právo zobrazovat reklamu na mém blogu?
Ano, máme. Při zakládání blogu jste souhlasili s podmínkami používání, kde jste svolili k tomu, že smíme na stránkách služby zobrazovat reklamu.
Nelíbí se mi zobrazování reklamy, půjdu ke konkurenci...
Na to máte samozřejmě právo. Bude nás mrzet, pokud odejdete, ale respektujeme to. Měli byste ale vědět, že i konkurenční systémy zobrazují nějakou reklamu.
Na co použijete peníze z reklamy?
Na další zkvalitňování Blog.cz.
Proč zobrazujete na stránkách blogu reklamu?
Protože službu musíme z něčeho zaplatit. Nákup počítačů, programování i správa systému nás stojí peníze, ale vy službu dostáváte zdarma. Tedy jsme vše doteď za vás zaplatili my. Pokud to v budoucnu nemáte platit ani vy ani my, tak zbývá možnost, že to zaplatí inzerenti.
Jak sladím vzhled kontextové reklamy s obrázkem na pozadí?
Pozadí bloku s textovou kontextovou reklamou nelze v některých případech (Sklik) nastavit jako průhledné. Náš systém proto, aby přizpůsobil vzhled vašemu blogu, převezme barvu pozadí, kterou máte nastavenou v administraci.
V případě, že máte celé pozadí stránky vyplněné obrázkem, si zvolte takovou barvu pozadí, kterou považujete za sladěnou s tímto obrázkem. Dosáhnete tak lepšího vzhledu reklamního prvku a podoba ostatních částí zůstane nezměněna.

Přihlášení do Blog.cz

Zapomenuté heslo
Přihlášením vyjadřuji souhlas se zněním Registračních podmínek a Všeobecných podmínek

Z našeho Blogu