Nápověda > Odkazy

Jak přidám do blogu odkazy na jiné oblíbené stránky?
1. Klikněte na záložku Nastavení a následně na odkaz Položky menu. Přetáhněte myší položku Oblíbené odkazy nebo Aktuální odkazy do levého boxu a klikněte na tlačítko Použít.
2. V sekci Menu vám objeví nová sekce Oblíbené odkazy resp. Aktuální odkazy, ve které můžete své odkazy libovolně přidávat, mazat či upravovat.
Jak se ostatní dozvědí o mém blogu?
Základní propagaci každého blogu poskytujeme my sami formou žebříčků a zveřejňováním nových článků na hlavní stránce. Čím více článků budete psát, tím budete ostatním více na očích. Pokud budete navíc psát články zajímavé a přínosné, lidé se k vám budou sami vracet.
Další možnosti propagace jsou již na vás. Pošlete adresu svého blogu svým známým, kamarádům, příbuzným, kolegům, spolužákům. Zaregistrujte si svůj blog do vyhledávačů Seznam či Google. Získávejte i další zpětné odkazy - domluvte se s ostatními bloggery a vzájemně na sebe odkazujte. Domluvte se s dalšími majiteli internetových stránek, ať si k sobě umístí odkaz na váš blog.
Dříve či později se váš blog sám objeví i ve vyhledávačích, jako je Seznam nebo Google, odkud k vám budou chodit další návštěvníci. To však zpravidla trvá několik dní až týdnů. Tuto dobu můžete výrazně zkrátit právě výše popsaným získáváním zpětných odkazů, registrováním do katalogů a následně pak i častým publikováním nových a zajímavých článků.

Přihlášení do Blog.cz

Zapomenuté heslo
Přihlášením vyjadřuji souhlas se zněním Registračních podmínek a Všeobecných podmínek

Z našeho Blogu