Nápověda > Obrázky

Jak zabránit tomu, aby si ostatní mohli kopírovat mé texty či obrázky?
Toto už z principu není možné a nelze to žádným spolehlivým způsobem zajistit. Pokud nechcete, aby si kdokoliv mohl stáhnout vaše texty či obrázky, nedávejte je vůbec na internet.
Jak vložit obrázek do textu?
Při psaní textu klikněte v editoru na tlačítko Vložit obrázek. Otevře se vám nové okno, ve kterém můžete vkládat, upravovat a vybírat obrázky.
Jak zobrazit galerii obrázků?
1. Klikněte na záložku Nastavení a následně na odkaz Položky menu. Přetáhněte myší položku Galerie do levého boxu a klikněte na tlačítko Uložit.
2. Klikněte na záložku Galerie a vytvořte novou podsložku. Přitom u ní zaškrtněte, že ji chcete publikovat. Tím se objeví na vašem blogu. Obrázky umístěné do této složky pak budou viditelné pro všechny návštěvníky vašeho blogu.
3. Publikovat samozřejmě můžete i již existující složku. Klikněte na záložku Galerie, přejděte do požadované složky, zvolte Upravit složku a zde opět zaškrtněte, že ji chcete publikovat.
Jak nahrát obrázek do blogu?
Klikněte na záložku Galerie a poté na volbu Nahrát obrázek.
Upozorňujeme, že je nelegální přebírat jakékoliv cizí obrázky bez výslovného souhlasu jejich autora. Blogy, které zveřejňují neautorizovaný obsah, mohou být provozovatelem služby zrušeny, a to i bez předchozího varování.

Přihlášení do Blog.cz

Zapomenuté heslo
Přihlášením vyjadřuji souhlas se zněním Registračních podmínek a Všeobecných podmínek

Z našeho Blogu