close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Help > Vzhled

Jak změním jméno svého blogu?
Pokud chcete změnit název svého blogu, klikněte si na záložku Nastavení a potom v menu na odkaz Záhlaví. Tam si můžete název blogu změnit.
Adresa blogu však měnit nelze.
Mohu si nějak změnit hlavní stránku? Nechci na ní seznam článků.
Ne, toto není možné. Hlavní stránka všech blogů obsahuje tradičně (a už z podstaty samotného blogu) právě seznam aktuálních článků, které si může příchozí návštěvník přečíst.
Co jsou pixely, znaky a procenta?
Jedná se o CSS jednotky "px", "em" a "%". Pixely jsou body obrazovky. Znaky se počítají podle šířky písmene "m". Procenta se počítají vzhledem k rozměrům okna. Doporučujeme používat znaky a procenta. Stránka se tak vždy přizpůsobí nastavení prohlížeče. Více se dočtete na www.jakpsatweb.cz.
K čemu je tlačítko "To se mi líbí"?
Smyslem tlačítka Like Button je umožnit uživatelům Facebooku sdílet nějaký obsah se svými přáteli. Kliknutím na toto tlačítko se odešle na Zeď uživatele záznam se zpětným odkazem na původní stránku, která se uživateli "líbí". Toto tlačítko tak vytváří spojení mezi uživatelem Facebooku a nějakou webovou stránkou. Odkaz na tuto webovou stránku - článek na blogu - pak na své Zdi uvidí všichni přátelé uživatele, který na tlačítko "Líbí se mi" kliknul.
Všechny uživatelské blogy založené do 23.9.2010 mají toto tlačítko v základním nastavení vypnuté (blogy založené po 23.9.2010 ho již mají v základním nastavení zapnuté.) Zapnout si ho můžete v nastavení výpisu článků. Tamtéž si můžete i zvolit jednu ze dvou barevných variant tlačítka v závislosti na nastaveném vzhledu vašeho blogu. Jedná se o dvě přednastavená témata Facebooku (světlé a tmavé), a Blog.cz je proto již nemůže dále upravovat.

Login to Blog.cz

Lost password
Přihlášením vyjadřuji souhlas se zněním Registračních podmínek a Všeobecných podmínek

Z našeho Blogu