close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Help > Vyrovnávací paměť prohlížeče

Jak smažu vyrovnávací paměť (cache) v prohlížeči?
IE7:
Menu "Nástroje", položka "Možnosti Internetu", záložka "Obecné" a tlačítko "Odstranit..." v sekci "Historie procházení". Otevře se nové okno, kde je třeba stisknout tlačítko "Odstranit soubory..." v sekci "Temporary Internet Files", nebo použít tlačítko "Odstranit vše...".
Nevidíte-li menu, nejdříve klikněte pravým tlačítkem myší na horní šedivou část okna, objeví se menu, v němž zvolte položku "Řádek nabídek".
IE8:
Menu "Nástroje", položka "Možnosti Internetu", záložka "Obecné" a tlačítko "Odstranit..." v sekci "Historie procházení". Otevře se nové okno, kde je třeba zaškrtnout "Dočasné soubory internetu" a naopak zrušit zašktrnutí "Chránit data webu oblíbených položek". Použít tlačítko "Odstranit" a je hotovo.
Firefox:
Menu "Nástroje", položka "Vymazat nedávnou historii", otevře se nové okno, kde je třeba zaškrtnout volbu "Vyrovnávací paměť", poté klepněte na tlačítko "Vymazat".
Chrome:
Menu "Možnosti", záložka "Pod pokličkou", volba "Vymazat údaje o prohlížení". Zaškrtněte položku "Vyprázdnit mezipaměť" a poté klepněte na tlačítko "Vymazat údaje o prohlížení".
Opera:
Volba "Menu", položka "Nastavení" a potom "Vymazat soukromá data". V novém okně rozbalte nabídku klepnutím na volbu "Podrobné volby" a zaškrtněte položku "Vymazat z cache vše". Smazání provedete následným klepnutím na tlačítko "Smazat".

Login to Blog.cz

Lost password
Přihlášením vyjadřuji souhlas se zněním Registračních podmínek a Všeobecných podmínek

Z našeho Blogu