close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Help > Autorská práva

Jak zabránit tomu, aby si ostatní mohli kopírovat mé texty či obrázky?
Toto už z principu není možné a nelze to žádným spolehlivým způsobem zajistit. Pokud nechcete, aby si kdokoliv mohl stáhnout vaše texty či obrázky, nedávejte je vůbec na internet.
Jeden uživatel blog.cz odkazuje na nelegální hudbu a programy, komu to mám nahlásit?
Nahlaste to na blog.cz/report.
Jeden uživatel blog.cz mi ukradl texty, komu to mám nahlásit?
Můžete to nahlásit na blog.cz/report.
Co mám dělat, když jste pozastavili můj blog?
Pokud se tak stalo, bylo to z důvodu porušení podmínek používání našeho systému. Na váš e-mail přišlo upozornění, že vámi provozovaný blog je v rozporu s těmito pravidly a současně stručné upřesnění našeho rozhodnutí. Součástí mailu je také odkaz na stránku s formulářem, který je určen ke sdělení, že jste vzniklou situaci napravili. Tento formulář neslouží k jakýmkoliv jiným účelům (např. dotazování "proč", "jak" apod.). Po jeho odeslání je váš blog automaticky postoupen ke kontrole, což znamená, že v případě neuváženého odeslání hrozí vašim stránkám úplné smazání. Na nápravu máte 7 dní od přijetí mailu. Pokud ji vyhodnotíme jako dostatečnou, bude váš blog obnoven. V opačném případě dojde k jeho odstranění.
Typickým problémem jsou odkazy na multimediální obsah, který je chráněn autorským zákonem - mp3, filmy, převzaté nebo naskenované fotografie, okopírované články z jiných webových stránek apod.

Login to Blog.cz

Lost password
Přihlášením vyjadřuji souhlas se zněním Registračních podmínek a Všeobecných podmínek

Z našeho Blogu