close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Help > Ankety

Jak přidám k článku anketu?
Novou anketu nejprve vytvořte v záložce Ankety. V editoru pro psaní článku se vám automaticky nově začne zobrazovat možnost přidání ankety k článku. Ankety jsou řazeny abecedně a ke každému článku je možné přidat pouze jednu anketu.
Anketu můžete umístit rovněž do menu. V menu Položky menu přetáhněte zPoložek k dispozici do Položek menu položku Anketa, poté uložte, následně vyberte jednu z vytvořených anket, a opět uložte. V menu je možné mít stejně jako u článku pouze jednu anketu.
Proč mi nejde upravit některé ankety?
Každou anketu je možné upravovat do té doby, než se spustí hlasování. V okamžiku, kdy návštěvník vašeho blogu přidá do vaší ankety první hlas, již nemůžete takovou anketu upravit. Cílem je, aby uživatelé nemohli manipulovat s anketami po jejich zveřejnění (přidávat nebo přepisovat odpovědi s již započítanými hlasy, apod.).
Pokud chce uživatel anketu po jejím vytvoření ještě upravit (např. opravit nějaký překlep nebo doplnit další odpověď), pak může jen do té doby, než ji přiřadí k nějakému článku a zahlasuje v ní nějaký uživatel. Zamknutou anketu je možné pouze smazat nebo odebrat z článku.

Login to Blog.cz

Lost password
Přihlášením vyjadřuji souhlas se zněním Registračních podmínek a Všeobecných podmínek

Z našeho Blogu